Forms Steps (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Url
eu: URLa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Route
eu: Bidea

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
eu: Makinarentzako irakurgarria den izen bereizia. Letra xehe, zenbaki eta azpimarraz bakarrik osatua.
