Forms Steps (8.x-1.5) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Label
si: ලේබලය
