Forms Steps (8.x-1.5) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Route
sr: Рута

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
