Forms Steps (8.x-1.7) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Url
bg: URL

en: Id
bg: Номер

en: Language code
bg: Код на език

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
