Forms Steps (8.x-1.7) - en to sv translation catalogue (38 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Message
sv: Meddelande

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Link
sv: Länk

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Created
sv: Skapad

en: Url
sv: URL

en: Workflow Name
sv: Namn på arbetsflöde

en: Changed
sv: Ändrad

en: Language code
sv: Språkkod

en: Link visibility
sv: Synlighet för länk

en: Step
sv: Steg

en: Cancel label
sv: Etikett för hävning

en: Steps
sv: Steg

en: Route
sv: Rutt

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Form mode
sv: Formulärläge

en: Administrative description
sv: Administrativ beskrivning

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Internal path
sv: Intern sökväg

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
sv: Ett unikt maskinläsbart namn. Får bara innehålla små bokstäver, siffror och understreck.

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Entity bundle
sv: Entitetspaket

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
