Forms to Email (2.0.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Subject
af: Onderwerp

en: Email settings
af: Epos-instellings

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Settings
af: Verstellings

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: From
af: Van
