Forms to Email (2.0.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
