Forms to Email (2.0.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Subject
da: Emne

en: Email settings
da: Indstillinger for e-mail

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Settings
da: Indstillinger

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Form ID
da: Formular ID

en: From
da: Fra

en: Advanced
da: Avanceret

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger
