Forms to Email (2.0.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Forms
es: Formularios

en: Subject
es: Asunto

en: Email settings
es: Configuración de correo electrónico

en: Yes
es: Sí

en: Settings
es: Configuración

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Form ID
es: ID del formulario

en: From
es: Desde

en: Advanced
es: Avanzado

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos
