Forms to Email (2.0.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Subject
hr: Naziv

en: Email settings
hr: Email postavke

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Settings
hr: Postavke

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: From
hr: Od

en: Advanced
hr: Napredno

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
