Forms to Email (2.0.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Subject
lv: Temats

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Form ID
lv: Formas ID

en: From
lv: No

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
