Forms to Email (2.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Email settings
mn: Имэйл тохиргоо

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Form ID
mn: ID загвар
