Forms to Email (2.0.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Email settings
nl: E-mail-instellingen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Settings
nl: Instellingen

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Form ID
nl: Formulier-ID

en: From
nl: Van

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt
