Forms to Email (2.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ps: موضوع

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: About
ps: په اړه
