Forms to Email (2.0.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Subject
pt: Assunto

en: Email settings
pt: Configurações de Email

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Settings
pt: Definições

en: Form ID
pt: ID do formulário

en: From
pt: De

en: Advanced
pt: Avançado

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos
