Forms to Email (2.1.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Email settings
ta: மின்னஞ்சல் அமைவுகள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
