Forms to Email (2.0.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Subject
et: Teema

en: Email settings
et: E-posti seaded

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Settings
et: Seaded

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Form ID
et: Vormi ID

en: From
et: Kellelt

en: Advanced
et: Täpsem

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
