Forms to Email (2.0.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Subject
eu: Gaia

en: Email settings
eu: E-posta ezarpenak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: From
eu: Nondik

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
