Forms to Email (2.0.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Subject
gu: વિષય

en: Email settings
gu: ઇ-મેઇલ સેટિંગ્સ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
