Forms to Email (2.0.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Subject
ka: სათაური

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Form ID
ka: ფორმის ID

en: From
ka: ვისგან

en: Advanced
ka: გაფართოებული
