Forms to Email (2.0.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Subject
ne: विषय

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Advanced
ne: बिस्तृत
