Forms to Email (2.0.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Subject
sk: Predmet

en: Email settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Form ID
sk: ID formulára

en: From
sk: Od

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
