Forms to Email (2.0.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Subject
tr: Konu

en: Email settings
tr: E-posta ayarları

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Settings
tr: Ayarlar

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: From
tr: Kimden

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
