Forms to Email (2.0.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Email settings
vi: Thiết lập thư điện tử

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Settings
vi: Thiết lập

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Form ID
vi: ID của Form

en: From
vi: Từ

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
