Forms to Email (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة

en: From
ar: من

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
