Forms to Email (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Subject
cs: Předmět

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Settings
cs: Nastavení

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: From
cs: Od

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
