Forms to Email (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Settings
gl: Axustes

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: From
gl: De

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
