Forms to Email (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Subject
oc: Objècte

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Settings
oc: Paramètres

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: From
oc: De

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
