Forms to Email (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Subject
sq: Subjekti

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: From
sq: Nga

en: About
sq: Informacione
