Forms to Email (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: From
el: Από

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
