Forms to Email (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Subject
fi: Aihe

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Settings
fi: Asetukset

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: From
fi: Lähettäjä

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää
