Forms to Email (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: From
km: ពី
