Forms to Email (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Subject
te: విషయం

en: Email settings
te: ఈమెయిలు అమరికలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: From
te: నుండి

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
