FortyTwo (5.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Default
bg: По подразбиране

en: Core
bg: Ядро

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Navigation
bg: Навигация

en: Clear
bg: Изчисти

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
