FortyTwo (5.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Default
cy: Diofyn

en: Core
cy: Craidd

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Clear
cy: Clir

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
