FortyTwo (5.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Browse
ug: كۆرۈش

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
