FortyTwo (5.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Default
oc: Per defaut

en: Core
oc: Còr

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Browse
oc: Percórrer

en: Clear
oc: Escafar

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Tabs
oc: Onglets

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Libraries
oc: Bibliotècas
