FortyTwo (5.0.0) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Default
af: Verstek

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Navigation
af: Navigasie

en: Breadcrumb settings
af: Krummelspoor instellings

en: Breadcrumb separator
af: Krummelspoor separator

en: Show home page link in breadcrumb
af: Wys tuisblad skakel in krummelspoor

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
af: Las 'n verdeler aan die einde van die krummelspoor by

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Libraries
af: Biblioteke
