FortyTwo (5.0.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Core
km: សំខាន់

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ
