FortyTwo (5.0.2) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Clear
mg: Fafao

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany
