FortyTwo (5.0.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Navigation
sq: Lundrimi
