FortyTwo (5.0.3) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Default
nn: Standard

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Navigation
nn: Navigering

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt
