FortyTwo (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Default
az: Susmaya görə

en: Core
az: Nüvə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Layout settings
az: Layout parametrləri

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Shortcut icon settings
az: Qısayol piktoqramının parametrləri

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
