FortyTwo (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Default
be: Прадвызначана

en: Core
be: Ядро

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Configuration
be: Налады

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Layout settings
be: Налады размеркавання

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Toggle display
be: Запаліць або адлучыць адлюстраваньне

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Logo image settings
be: Наладкі выявы лягатыпу

en: Shortcut icon settings
be: Наладкі абразку

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі
