FortyTwo (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Core
el: Πυρήνας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: Browse
el: Εξερεύνηση

en: Layout settings
el: Ρυθμίσεις διάταξης

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Toggle display
el: Εμφάνιση ή απόκρυψη

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Logo image settings
el: Ρυθμίσεις εικόνας λογοτύπου

en: Shortcut icon settings
el: Ρυθμίσεις εικονιδίου συντόμευσης

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Libraries
el: Βιβλιοθήκες
