FortyTwo (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Default
ro: Implicit

en: Core
ro: Nucleu

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Configuration
ro: Configurație

en: Navigation
ro: Navigator

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: Browse
ro: Răsfoire

en: Layout settings
ro: Setările de aspect

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Toggle display
ro: Inversează afişare

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Logo image settings
ro: Opţiuni imagine antet

en: Shortcut icon settings
ro: Opțiuni iconiță shortcut

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Libraries
ro: Biblioteci
