FortyTwo (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Default
sk: Predvolené

en: Core
sk: Jadro

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: Layout settings
sk: Nastavenia rozloženia

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Toggle display
sk: Prepnúť zobrazenie

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Logo image settings
sk: Nastavenia obrázka loga

en: Shortcut icon settings
sk: Nastavenia ikony webu

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky
