FortyTwo (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Navigation
th: นำทาง

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Toggle display
th: เปิด/ปิดการแสดงผลส่วนต่างๆ

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Logo image settings
th: ตั้งค่ารูปสำหรับโลโก้

en: Shortcut icon settings
th: ตั้งค่าไอคอน

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: No file chosen
th: ไม่มีไฟล์ที่ถูกเลือก
