FortyTwo (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Core
ml: കോര്‍

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
