FortyTwo (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Default
pt: Predefinido

en: Core
pt: Núcleo

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Configuration
pt: Configuração

en: Navigation
pt: Navegação

en: Basic settings
pt: As definições básicas

en: Layout settings
pt: Definições da disposição

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Shortcut icon settings
pt: Definições do ícone de atalho

en: Page bottom
pt: Rodapé da página
